Zęby zjedliśmy na sprzedaży nieruchomości :)

Co wyróżnia nasze biuro nieruchomości?

Zęby zjedliśmy na sprzedaży nieruchomoścBiuro Nieruchomości Partner zostało założone przez doświadczonego pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz na bazie kilkunastoletniego doświadczenia osób pracujących wcześniej w różnych biurach pragnących, w ciężkich czasach dla biur nieruchomości, zachować odpowiednią jakość usług i profesjonalizm zawodu.

Aby móc prężnie się rozwijać uzupełniliśmy zespół młodymi osobami, których inwencję i zaangażowanie uzupełniamy profesjonalnym kształceniem tak aby reprezentowali poziom zawodowstwa godny prawdziwego pośrednika.

Nie obiecujemy cudów – obiecujemy naszą ciężką pracę.

Każdy klient traktowany jest indywidualnie i na jak najwyższym poziomie. Podstawą naszego działania jest dostosowanie rozwiązań zgodnie z indywidualnymi potrzebami, oczekiwaniami i możliwościami.

Wynagrodzenie również ustalane jest dla każdej nieruchomości oddzielnie biorąc pod uwagę stopień złożoności i zakresu obowiązków. Ponadto w interesie klienta uwzględniamy w prowizji współpracę z innymi biurami nieruchomości.

Współpracujemy z bankami, kancelariami prawnymi, instytucjami finansowymi, deweloperami, a także z portalami internetowymi by zapewnić rzetelną i skrupulatną obsługę.

Obszar działania obejmuje Trójmiasto oraz jego okolice.

Świadczymy usługi z zakresu obrotu nieruchomościami. Doświadczony zespół, rozległa wiedza i gruntowana znajomość lokalnego rynku nieruchomości to filary naszego Biura oraz gwarancja profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie.
Naszym klientom oferujemy współpracę, obejmującą zarówno pośrednictwo w kupnie i sprzedaży mieszkania, domu w Trójmieście, jak i profesjonalną wycenę lokalu. Oprócz osób chcących sprzedać albo kupić nieruchomość, działkę czy lokal użytkowy w Gdańsku, Sopocie lub Gdyni, obsługujemy także klientów zainteresowanych dzierżawą lub najmem.
Zaufaj nam gdyż stanowimy nową jakość na rynku nieruchomości i mamy odwagę wskazywać innym właściwą drogę w sektorze nieruchomości, a potwierdzeniem tego jest posiadane liczne grono zadowolonych klientów, którzy do nas wracają i nas polecają.

W odpowiedzi na wzrastające potrzeby Klientów rynku nieruchomości tworzymy dla Państwa ofertę obejmującą swoim zasięgiem centralną część województwa Pomorskiego w szczególności powiat Gdańsk, Gdynia, Sopot. Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek, jak również obiektów komercyjnych i gruntów inwestycyjnych.

Oferta kredytowa

Aktualna sytuacja na rynku nieruchomości sprawia, że blisko 90% transakcji sprzedaży nieruchomości finansowanych jest częściowo lub w całości z kredytów hipotecznych. Z doświadczenia wiemy, że większość naszych Klientów, zanim znajdzie swój wymarzony dom czy mieszkanie, w pierwszej kolejności musi dowiedzieć się, na co ją stać. Aby pomóc Państwu w odnalezieniu odpowiedzi na to pytanie, nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi firmami brokerskimi.

Regulacja stanów prawnych

Najczęściej występujące sytuacje nieuregulowanych stanów prawnych związane są ze zniesieniem współwłasności, dziedziczeniem nieruchomości, zasiedzeniem nieruchomości, obciążeniami, roszczeniami i innymi ograniczeniami wykonywanego prawa własności, budynkiem na cudzym gruncie oraz służebnością drogi koniecznej. Rozwiązanie tego typu kwestii najczęściej wiąże się z koniecznością uzyskania porady prawnej, wyceny nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego lub konsultacji z uprawnionym geodetą. Aby ułatwić Państwu przejście przez skomplikowaną i niejednokrotnie długą procedurę regulacji stanu prawnego nieruchomości podjęliśmy współpracę z osobami posiadającymi odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie.

Naszym Klientom oferujemy:

profesjonalne przygotowanie zgłaszanych do biura ofert sprzedaży,
pomoc w ustaleniu wartości rynkowej nieruchomości,
możliwość samodzielnego poszukiwania Klienta Kupującego bez ponoszenia żadnych kosztów na rzecz biura,
darmową reklamę ofert w Internecie – oferty naszego biura widoczne są na blisko 20-tu ogólnopolskich portalach z nieruchomościami,
dostęp do bazy prywatnych ofert sprzedaży nieruchomości z całego województwa,
kompleksową obsługę formalno-merytoryczną umów sprzedaży,
przygotowanie pełnej dokumentacji, niezbędnej do zawarcia umowy sprzedaży,
pomoc w regulacji stanów prawnych,
pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości, na korzystnych dla Klienta warunkach,
obsługę notarialną przy sprzedaży nieruchomości,
przygotowanie dokumentów niezbędnych do potwierdzenia stanu prawnego nabywanej nieruchomości,
opiekę nad pomyślnym przeprowadzeniem transakcji sprzedaży/wynajmu,
gwarancję bezpieczeństwa realizowanych za pośrednictwem naszego biura transakcji (obowiązkowe ubezpieczenie OC),
atrakcyjne warunki współpracy, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

Biuro Nieruchomości Partner to oferty wynajmu oraz sprzedaży nowoczesnych mieszkań i domów na każdą kieszeń. Odwiedź naszą stronę a pomożemy Ci znaleźć odpowiednie.
Gdańskie Biuro Nieruchomości Partner należy do sprawdzonych pośredników w obrocie nieruchomościami. Posiadamy oferty wynajmu i sprzedaży nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic. Oferujemy Państwu mieszkania, domy, działki, grunty, a także obiekty komercyjne (lokale, hale, biura).
Agenci pracujący w naszej firmie przeprowadzą Państwa przez liczne zawiłości prawne i administracyjne, w celu bezpiecznej finalizacji transakcji. Zapewniamy kompleksowość działania, pełną obsługę prawno-organizacyjną transakcji oraz doradztwo w toku rokowań pomiędzy stronami. Proponujemy Państwu korzystne i ciekawe oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Ponadto nasi pracownicy systematycznie uczestniczą w różnego rodzaju szkoleniach, dążą do zdobywania wiedzy w tej dziedzinie, co niewątpliwie wpływa na szybkość i rzetelność świadczonych usług.