(58) 728 44 00  

Robert Bogdański

Robert Bogdański

Sprzedaję nieruchomościMam na imię Robert i jestem właścicielem Agencji Nieruchomości Partner. Jak wszyscy, chcę robić to, co lubię. Dlatego zająłem się prowadzeniem firmy związaną z moimi zainteresowaniami. Dzięki niej mogę się rozwijać oraz poszerzać horyzonty w fascynującej mnie dziedzinie. Pozwala mi również dzielić się własnym spojrzeniem na ten temat. Pochodzę z Gdańska. Jestem zwolennikiem zdrowego stylu życia i sporo czasu spędzam w ruchu. W nazwie firmy zawarte jest to co swoją pasją chciałbym uzyskać w relacjach z klientami.

Początki były co najmniej ciekawe. Spotkania z ludźmi, tajemnicza dokumentacja, rozmowa o wielkich pieniądzach i ważnych sprawach. Potem przyszła rzeczywistość. Z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc poznając specyfikę pracy i zdobywając doświadczenie dostrzegałem, że coś tu nie gra. Codzienność opierała się o łapczywe pozyskiwaniu ofert do bazy i czekanie na kupujących. Na rynku królowały wyłącznie oferty otwarte i mało kto myślał o systemowym działaniu na umowach na wyłączność. Męczyła mnie zatwardziałość i politykierstwo biur. Brak chęci rozwoju, negatywne przekonania na temat rynku i klientów. Totalne zacietrzewienie. Czysto intuicyjnie rozwijałem narzędzia związane ze skuteczną komunikacją, lepszym wizerunkiem i pozyskiwaniem umów na wyłączność.

Zakładając biuro nieruchomości Partner, od początku chciałem ustanowić nowe standardy jakości w dziedzinie profesjonalnego podejścia oraz obsługi klientów. Wiedziałem, że trzeba urzeczywistniać kulturę i jakość obsługi, która nie będzie zwykłym „handelkiem na boku”, ale prawdziwą formą partnerstwa stąd między innymi nasza nazwa Partner. Tak zbudowałem markę, która zdecydowanie wyróżnia się na rynku nieruchomości.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt plików cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Czytaj dalej

Rozumiem i akceptuję