O nas

Partner Nieruchomości

Marka

Partner to znana w Trójmieście marka, która ma swoją wartość przede wszystkim w postaci: dobrych i sprawdzonych ofert, nieprzeciętnej osobowości właściciela oraz prężnej, aktywnej i dobrze przygotowanej kadrze, która potrafi prowadzić transakcje nawet te trudne i skomplikowane, na wysokim poziomie.

Co miesiąc kontaktują się z nami setki klientów, którzy chcą z naszą pomocą sprzedać, kupić, zamienić lub wynająć swoją nieruchomość. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie i odwzajemniamy im się naszą lojalnością i zaangażowaniem.

Partner to nie tylko pośrednictwo nieruchomości – posiadamy ambicje, aby przybliżyć naszym klientom złożoność tego procesu. Bardzo często pełniąc przy tym funkcję doradczą.

giant-building-with-the-sun-above (2)
3d-rendering-of-a-large-modern-contemporary-house-in-wood-and-concrete

Partner Nieruchomości

Pasja

Nieruchomości to nasza pasja – tym co nas odróżnia to unikatowe podejście, dzięki któremu efektywnie łączymy ze sobą właścicieli lokali z najemcami oraz kupującymi. Dzięki przywiązaniu do szczegółów oraz najwyższej jakości obsłudze klienta, Biuro Partner daje Ci przewagę nad konkurencją.

Należymy do grona najprężniej rozwijających się agencji w Trójmieście. Wierzymy, że źródłem naszego sukcesu są ludzie. Jesteśmy transparentną firmą wyłącznie z polskim kapitałem.

Nasz zespół tworzą znakomici specjaliści, których wyróżnia bogate doświadczenie, wiedza i skuteczność. Jesteśmy pełni zapału, pasji i zaangażowania, które motywuje nas do codziennej pracy.

Partner Nieruchomości

Historia

Moglibyśmy opowiadać historię pośrednictwa, tysięcy materiałów, anegdot do wyboru, złożoności niektórych transakcji, ale tak naprawdę filozofia Partner Nieruchomości sprowadza się do czegoś innego.

Nasza filozofia nie polega na pozostawianiu nieograniczonego wyboru, ale na czymś dokładnie przeciwnym – na ograniczaniu go. Jesteśmy tu po to, aby pomóc kupić lub sprzedać. A to oznacza, że równie często usłyszycie od nas stanowcze TAK, jak stanowcze NIE. Oczywiście gusta i potrzeby są różne i możemy się różnić w opiniach, ale jednego od nas nie usłyszycie – „nie mamy swojego zdania”.

Tak rozumiemy swoją rolę. Doradcy, partnera we wspólnym celu jakim jest kupno lub sprzedaż nieruchomości. Lubimy klientów, którzy przychodzą do nas z bardzo wyraźnym pomysłem na inwestycję, ale lubimy również takich, którzy potrzebują pomocy w bardzo podstawowych kwestiach. Pokazać im kawałek naszego świata i naszej pracy to prawdziwa przyjemność.

residential-modern-apartment-building
man-giving-some-keys-to-a-woman (1)

Partner Nieruchomości

O założycielu

Nieruchomości od zawsze wzbudzały moje zainteresowanie, jednak prawdziwa pasja zaczęła się 19 lat temu. Wtedy pojawił się pomysł założenia własnej firmy. Od początku zależało mi na promowaniu dobrego, ponadczasowego stylu pracy w rzeczowy i przystępny dla każdego sposób.

Firma Partner działa już 10 lat i obecnie jest to prawdopodobnie najpopularniejsza i najbardziej rozpoznawalna firma w Trójmieście, która zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomości.

Z każdym kolejnym rokiem doświadczenia zawodowego podoba mi się to coraz bardziej. Cały czas uczę się czegoś nowego, ciągłe zmiany, dynamika rozwoju tego rynku, możliwość zastosowania w nim nowoczesnych rozwiązać i technologii to coś co mnie wciąga. 

Mam na imię Robert i jestem właścicielem Agencji Nieruchomości Partner. Jak wszyscy, chcę robić to, co lubię. Dlatego zająłem się prowadzeniem firmy związanej z moimi zainteresowaniami. Dzięki niej mogę się rozwijać oraz poszerzać horyzonty w fascynującej dziedzinie. Pochodzę z Gdańska. Jestem zwolennikiem zdrowego stylu życia i sporo czasu spędzam w ruchu. W nazwie firmy zawarte jest to co swoją pasją chciałbym uzyskać w relacjach z klientami.

Początki były ciekawe. Spotkania z ludźmi, tajemnicza dokumentacja, rozmowa o wielkich pieniądzach i ważnych sprawach. Potem przyszła rzeczywistość. Z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc poznając specyfikę pracy i zdobywając doświadczenie dostrzegałem, że coś tu nie gra. Codzienność opierała się na łapczywym pozyskiwaniu ofert do bazy i czekanie na kupujących. Na rynku królowały wyłącznie oferty otwarte i mało kto myślał o systemowym działaniu korzystając z umów na wyłączność. Męczyła mnie zatwardziałość i politykierstwo biur. Brak chęci rozwoju, negatywne przekonania na temat rynku i klientów. Czysto intuicyjnie rozwijałem narzędzia związane ze skuteczną komunikacją, lepszym wizerunkiem i pozyskiwaniem umów na wyłączność. Co w przyszłości przyniosło niezwykłe efekty.

Zakładając biuro nieruchomości Partner, od początku chciałem ustanowić nowe standardy jakości w dziedzinie profesjonalnego podejścia oraz obsługi klientów.

Wiedziałem, że trzeba urzeczywistniać kulturę i jakość obsługi, która nie będzie zwykłym „handelkiem na boku”, ale prawdziwą formą partnerstwa stąd między innymi nazwa Partner. Tak zbudowałem markę, która zdecydowanie wyróżnia się na rynku nieruchomości.

Nasz zespół

Robert Bogdański

Właściciel
tel. 58/728 44 00
email: robert.bogdanski@biuro-partner.com

Monika Skwierawska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami
tel. 796-713-499
email: monika.skwierawska@biuro-partner.com

Masz jakieś pytanie?Skontaktuj się z nami!