(58) 728 44 00  

O nas - Biuro Nieruchomości Partner - Trójmiasto i okolice

Co wyróżnia nasze biuro nieruchomości?

Biuro Partner powstało na bazie kilkunastoletniego doświadczenia osób pracujących wcześniej w różnych biurach pragnących, w ciężkich czasach dla biur nieruchomości, zachować odpowiednią jakość usług i profesjonalizm zawodu.

Aby móc prężnie się rozwijać uzupełniliśmy zespół młodymi osobami, których inwencję i zaangażowanie uzupełniamy profesjonalnym kształceniem tak aby reprezentowali poziom zawodowstwa godny prawdziwego pośrednika.

Nie obiecujemy cudów – obiecujemy naszą ciężką pracę.

Stawiamy na rozwój firmy poprzez m.in.:

  • aktywną współpracę z innymi biurami nieruchomości
  • optymalizację bazy ofert
  • polepszanie standardów obsługi klienta
  • czynny udział w szkoleniach branżowych

Aby prezentować najlepsze oferty nieruchomości w Trójmieście, prowadzimy:

Każdy klient traktowany jest indywidualnie i na jak najwyższym poziomie. Podstawą naszego działania jest dostosowanie rozwiązań zgodnie z indywidualnymi potrzebami, oczekiwaniami i możliwościami.

Wynagrodzenie również ustalane jest dla każdej nieruchomości oddzielnie biorąc pod uwagę stopień złożoności i zakresu obowiązków. Ponadto w interesie klienta uwzględniamy w prowizji współpracę z innymi biurami nieruchomości.

Współpracujemy z bankami, kancelariami prawnymi, instytucjami finansowymi, deweloperami, a także z portalami internetowymi by zapewnić rzetelną i skrupulatną obsługę.

Obszar działania obejmuje Trójmiasto oraz jego okolice.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt plików cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Czytaj dalej

Rozumiem i akceptuję