Praca

2e847269-7f42-4ace-8f76-6e8b230ed5e0_20090326042001_Shutterstock16291324
Chcesz pracować w młodym zespole i rozwijać się w prężnie działającej firmie?
Chcesz poznać specyfikę pracy pośrednika?
Chcesz zdobyć doświadczenie i pracować w młodym, prężnym i kreatywnym zespole?
Jesteś ambitny i marzysz o pracy w biurze i terenie?
Ta praca jest dla Ciebie!
Stwórz z nami zespół.

Wymagania:
– Wykształcenie minimum średnie, studenci mile widziani
– Bardzo dobra organizacja czasu pracy
– Dokładność oraz skrupulatność w wykonywaniu codziennych obowiązków
– Umiejętność pracy pod presją czasu
– Kreatywność
– Dyspozycyjność
– Zaangażowanie w realizację celów zespołu i samodzielność w działaniu
– Wysoka motywacja do pracy oraz kultura osobista
– Komunikatywność
– Prawo jazdy kat. B + samochód
– Znajomość obsługi komputera
– Wytrwałość w dążeniu do celu
– Lojalność i odpowiedzialność

Obowiązki:
– Pozyskiwanie ofert
– Obsługa klientów w biurze
– Wyjazdy do klientów na terenie Trójmiasta

Oferujemy:
– Przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną
– Pracę w młodym dynamicznym zespole
– Odpowiednie przeszkolenie
– Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
– Atrakcyjne wynagrodzenie: stała kwota + prowizja za sprzedaż
– Możliwość zatrudnienia w oparciu na umowę o pracę
– Zatrudnienie w oparciu na umowę zlecenie/dzieło

Opis dodatkowy:
Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione wymagania zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV na adres e-mail: partner@biuro-partner.com

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie to prześlij nam swoje CV na adres partner@biuro-partner.com.