(58) 728 44 00

Kredyty

Chcesz pracować w młodym zespole i rozwijać się w prężnie działającej firmie?

Praca w Bioro Parnter

Chcesz poznać specyfikę pracy pośrednika?
Chcesz zdobyć doświadczenie i pracować w młodym, prężnym i kreatywnym zespole?
Jesteś ambitny i marzysz o pracy w biurze i terenie?
Ta praca jest dla Ciebie!
Stwórz z nami zespół.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, studenci mile widziani
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Dokładność oraz skrupulatność w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Kreatywność
  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie w realizację celów zespołu i samodzielność w działaniu
  • Wysoka motywacja do pracy oraz kultura osobista
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B + samochód
  • Znajomość obsługi komputera
  • Wytrwałość w dążeniu do celu
  • Lojalność i odpowiedzialność

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie ofert
  • Obsługa klientów w biurze
  • Wyjazdy do klientów na terenie Trójmiasta

Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Odpowiednie przeszkolenie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stała kwota + prowizja za sprzedaż
  • Zatrudnienie w oparciu na umowę zlecenie/dzieło

Opis dodatkowy:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione wymagania zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV na adres e-mail: