Oferta

Mieszkanie, Pruszcz Gdański, 80.00 m2

Nr oferty:PW05409
Rodzaj nieruchomości:Mieszkanie
Typ transakcji:Sprzedaż
Miejscowość i dzielnica:Pruszcz Gdański
Ulica:OBROŃCÓW POCZTY POLSKIEJ
Powierzchnia całkowita:80.00 m2
Powierzchnia działki:0.00 m2
Piętro / liczba pięter:0 / 1
Liczba pokoi:5
Typ ogrzewania:C.o. miejskie
Stan techniczny:Do odświeżenia
Garaż:Brak
Rodzaj Własności:Własność
Cena:330 000,00 PLN

Opis ofertyLokal w centrum handlowym M Kwadrat z połowy lat 90-ych w centralnej części Pruszcza Gdańskiego.Możliwość użytkowania go zarówno jako lokalu handlowego jak i jako lokalu handlowo-mieszkalnego (bądź po prostu mieszkalnego).

Obecnie obie powierzchnie (parter i piętro) są wykorzystywane pod najem jako noclegi dla pracowników – istnieje możliwość przejęcia obecnego najmu.Na każdym poziomie urządzono łazienki i kuchnie.

Aktualny przychody to w zależności od ilości osób (8-10) to 3800-4500 PLN przy kosztach miesięcznych na poziomie ok. 1000 PLN. Daje to więc ok. 34-42 tysięcy dochodu rocznego.

Samo centrum wybudowano w połowie lat 90-ych. O ile początkowo nie przyjęło się na rynku pruszczańskim z racji odbudowy centrum Pruszcza po drugiej stronie ulicy Chopina, o tyle obecnie zainteresowanie tym terenem systematycznie wzrasta (uporządkowano pobliski rynek i tereny wokół, budowane są nowe obiekty handlowe, naprzeciw centrum powstał duży parking). Komunikacja miejska tuż obok.

Obecnie spora część obiektu jest użytkowana na gabinety medyczne, reszta pełni różne funkcje usługowe lub mieszkalne. Tym samym niezależnie od zysku z wynajmu miejsc noclegowych można liczyć na wzrost wartości samej nieruchomości.

_

Informacje dodatkowe

Opiekun oferty:Michał Tomasz Kowalewski
Telefon opiekuna oferty:887-789-118

Galeria